Športové topánky naposledy v porovnaní s minulom čistenie poslednej

- Aug 17, 2018-

Oproti poslednej topánky poslednej je veľký rozdiel medzi týmito dvoma Zmena tvaru. Aby sa uľahčil pohyb nohy, pohyb posledný posledný je menšia, dolnej konkávne zmenu srdca je tiež malá, tak, že posledný stupeň krivky zmeniť relatívne ploché. S cieľom zlepšiť kapacity nohy, športové topánky poslednej má veľké genetické obvod, ktorý robí posledný typ kypré, a uhol medzi posledné telo a zadný center je väčšia. Posledný päta atletickej obuvi priamo do zakrivené krivky, posledný pás fossa je rovno. Celkovo zmeniť poslednú športové topánky je zameraná na prednožia a predné tip.

Pohľad z posledného hlavu modelovanie, hlavne má špicaté typ, okrúhly typ, štýl Fang a námestie hlavy štyri druhov.

(1) kola hlava sa väčšinou používa na spustenie tréningovú obuv, školenia tenisky, kopačky, posledný typovej konštrukcie.

(2 štvorcovej hlavy sa všeobecne používa v last-typová konštrukcia topánky pre bicyklov zápasu, ktorý patrí k viac typické špeciálne športové topánky poslednej. (3) Fangyuan hlavy sa zvyčajne používa pre loptu športové topánky, ako basketbalové tenisky.

Pretože predné tip na pristátie, keď sila, požiadavky na stabilitu, Fangyuan hlavu športové topánky poslednej je jedným z viacerých používané v športovej obuvi.

(4) špicaté typ sa pou íva špeciálna dráha a pole zápasu čistenie posledný typovej konštrukcie, nie je vhodné v pohybe prevahu. Zmena posledný vedúci športovej obuvi určuje vedúci typ športová obuv, vo všeobecnosti, ak predné tip tenisky má vyšší dopyt, guľaté hlavy, Fangtou a obvod hlavy môžu byť nahradené navzájom.