Farba tenisky

- Jun 18, 2019-

V porovnaní s koženými topánkami a gumenými topánkami, farba športovej obuvi má vlastnosti veľkých farebných aplikácií, širokú škálu, komplexné prispôsobenie farieb a bohatý vizuálny zážitok, najmä v nasledujúcich aspektoch:

(1) Použitie farby v športovom vrchnom materiáli: Farba vrchného športového materiálu je pohodlnejšia, bohatšia a rozmanitejšia ako kožená obuv. Dekoratívne farby zahŕňajú nielen bežné farby, ale aj kov, laser a blesk.

(2) Použitie farby na podrážkach športu: farba podrážky koženej obuvi a gumových topánok je väčšinou monochromatická alebo dvojfarebná a podrážka športovej obuvi je 3-5 farieb. Rozsah farieb je veľký a jas a čistota farby sú vysoké. Prispôsobenie farieb nie je príliš obmedzené, môže to byť čistá farba, ale aj rôzne farebné kombinácie, najmä niektoré farby, ktoré je ťažké vidieť v kožených topánkach a gumených topánkach. Často sa používa v športovej obuvi, obzvlášť pútavej, ktorá ju robí plnou. Vitalita a vitalita.

(3) Používanie obuvi a propagácie športovej obuvi: športová obuv sú výrobky plnené športovými vlastnosťami a samotné športy sú cieľom, ktorý sleduje ľudský život, takže tento výrobok má charakter prijímania a povzbudzovania ľudí k výkonu. Všeobecná športová obuv je veľmi zameraná na flexibilitu výrobku a reklamné farby, zvýrazňujúc vlastnosti športovej obuvi a zmysel pre časy, s cieľom stimulovať túžbu spotrebiteľov nakupovať.

(4) Ďalším prejavom farebných charakteristík športovej obuvi úzko súvisí s módnym trendom oblečenia v kombinácii so športovou obuvou, aby sa pozorne sledovali zmeny módnych trendov a je značne ovplyvnená módnou farbou. Ako dizajnér a výrobca športovej obuvi je potrebné venovať pozornosť trendu módnych tkanín.