Slipper Sole Materiál

- Jul 09, 2019-

TPR dno

Tento druh dna je najbežnejší. Spodný proces TPR je rozdelený na TPR mäkké dno, TPR tvrdú pôdu, TPR stranu švu spodnej časti, a mnoho priateľov povedať gumové dno, hovädzie šľachy dno, dno dna, a adhezívne dno. Môže byť klasifikovaný ako táto kategória.

Výhodou dna TPR je, že je mäkká, vodotesná a má určitú odolnosť voči opotrebeniu. Je to pocit gumy, že každý je oboznámený s. Je tiež založený na TPR, ktorý je pritlačený do tkaniny a zvyšuje trvanlivosť TPR.


EVA dno

Mnohí ľudia v tejto spodnej časti sa budú cítiť čudne. V skutočnosti, ľudia, ktorí často chodia na služobné cesty, nie sú pre tých, ktorí milujú sledovanie kórejských drám, žiadnymi cudzincami. Hotel drag je v podstate hotový s týmto druhom dna. Papuče, ktoré nosia mnohé rodiny v kórejských drámach, sú tiež také dno.

Výhody dna EVA sú: pevné, ľahké, ľahko sa čistí, pohodlné a priedušné, mäkké a farebné. Ľahko sa spracováva, ľahko sa lepí, nie je ľahké spadnúť. Vhodné pre plážové topánky, pre voľný čas pre domácnosť, cestovné papuče atď.


PVC dno

Je to proces, ktorý je syntetizovaný potom, čo je vonkajšia vrstva kože zabalená na dne EVA. Spodok vonkajšej švy (na obrázku) je väčšinou vyrobený z tohto materiálu. Rovnaký plastový materiál, EVA, látkové dno, PVC dno sa tiež používa väčšinou v japonských a kórejských papučiach. Pravdepodobne preto, že väčšina japonských a kórejských rodín sú drevené podlahy a koberce, spodné papuče sú v podstate rovnaké, takže je ľahké ich nosiť a vymeniť. Preto je tento druh dna najobľúbenejší v Japonsku a Južnej Kórei, nebude kontaminovaný prachom a bude znečistený, ak sa dvakrát utrie o handričku. Nie je to však pre Čínu veľmi prijateľné. V skutočnosti sú jeho nohy stále relatívne tupé.