Pohodlie topánky

- Jul 28, 2019-

1. Uistite sa, že ste skutočne odmerali testovacie opotrebenie. Nepoužívajte veľkosť obuvi, ktorú ste si kúpili predtým, aby ste zistili, že sa veľkosť chodidiel zmení.

2. Nenechajte sa zamieňať s veľkosťou veľkosti, či už ide o britskú veľkosť, európsku veľkosť alebo americkú veľkosť (tiež rozdelenú na mužov a ženy), veľkosť tejto veľkosti bude ovplyvnená normami a dizajnom obuvi. továrne, je najlepšie vyskúšať niekoľko susedných veľkostí

3. Nakupujte topánky v noci! V noci sa ľudské nohy mierne rozťahujú, rovnako ako pri chôdzi na hory.

4. Pokúste sa pomaly, nenechajte sa príliš obávať, aby ste sa rozhodli. Pripravte sa na dva a pol dňa na nákup pár dobrých topánok, vyskúšajte čo najviac rôznych značiek a topánok.

5. Prineste si vlastné ponožky, najlepšie s ponožkami pre turistické topánky.

6. Po priviazaní šnúrky môžu aktívne prsty vidieť prednú stenu. Po dlhom nosení nových topánok sa môže šírka a hrúbka mierne zväčšiť, ale dĺžka sa nikdy nezvýši. Príliš krátka obuv často zasiahne prsty na nohách a nechtoch.

7. Keď to vyskúšate, choďte s topánkami. Na jednej strane urobte kožu alebo vlákno novej obuvi pružnejšou. Na jednej strane sa môžete tiež pokúsiť zistiť, či sa vyskytli nepríjemné nepríjemné pocity.

8. Kúpiť topánky pre správny účel, ale nemyslite na topánky na všetky účely. Nielen kúpte pár špeciálnych topánok na špeciálny výlet.

9. Chytnite pocit chodidla, vyberte si ten najpohodlnejší, vyskúšajte všetky topánky so štandardom toho páru, iba jedna osoba vie, ktorá topánka je pre vás najlepšia, to znamená.


72802

72802