Základné pojmy plachetnice

- Aug 17, 2018-

1. Pravoslávna plachetnica musí mať na spodnej časti päty výfukovú a odvodňovaciu šiju, to znamená ochrannú známku na zadnej časti päty a na pätovom kĺbe, bez tejto šijacej šijacej topánky.

2. Jachtové topánky musia byť vo vode, môžu sa vypúšťať, vyčerpať a spodná časť teploty, odparovanie vodnej pary, aby sa nohy za 5 minút cítili suché a pohodlné.

3. Jachtové topánky sú oblečenie naboso, ako na sebe rukavice, priedušné, pohodlné, dobré opotrebenie je najzákladnejšie požiadavky.

4. Bez ohľadu na morskú vodu, sladkú vodu, plachtenie obuv sa nebojí vody, tak vnútri aj mimo hornej časti kože, aby sa. 5. Šnúrky plachetnice sú všetci čistá koža, 360 ° priestor.

Oko topánky musí byť nielen pevné, ale musí byť tiež odolné proti korózii, preto by sme mali používať 18 K zlato, alebo špeciálny dôvod spracovania oka Zelená obuv. 6. Podošvy plachetnice musia mať stop-slip, protišmykový dizajn, ale tiež musí byť schopný zastaviť posuvné, protišmykové, môžu byť považované za plachetnice.

A podrážka vodného zvlnenia sklzu, bez sklzu, je vynález pána Paula Sperryho.

7. Plachetnica je určená na vodné športy, takže časti prednej nohy by mali byť schopné ohýbať sa.

8. Jachtová obuv je určená pre vodné aktivity, ale to nie je na sebe, musí ísť na vodné bicykle, rybárčenie, surfovanie, späť do potoka ‧‧‧‧ veľa ľudí stále rád nosí do práce, choďte do kopca a bežte po celom svete ulica. 9. Jachtové topánky ľahko sa nosia, ľahko sa vzlietajú, špeciálne modelovanie, ako voľný čas, tak aj šport, a môžu byť použité pre formálnu prácu, použiteľné pri rôznych príležitostiach, ľahko prispôsobiť rôznym oblečeniam. Určitá chuť ľudí bude milovať plachtenie topánky, dáva ľuďom pocit je životný štýl, postoj k životu, a trochu formálne s príležitostné pohodlné.