Vývoj papúč

- Jul 19, 2019-

Prevláda v dávnych dobách

"Zhubaner" bol prvýkrát popularizovaný v južnej a severnej dynastie Číny. Xie Lingyun raz vykonal transformáciu, takže sa tiež nazýva "Xie Gongyu." Tam je Tang báseň "Vezmite speváka v nohe, a vyliezť na rebrík Qingyun", čo je druh raft. Jia Baoyu, vášnivý syn "Dream of Red Mansions", často nosí tento druh drevených papúč. Pokiaľ ide o to, ako plte plávali k ľuďom a prekročili oceán do Japonska, nemohli byť podrobne rozpracovaní. Z pohľadu civilistov existuje divoká história, ktorá hovorí, že ibištek sa používa všade, keď prší, a ľudia sú rovnakí. Kantonskí ľudia sú bez ohľadu na to, či je to dážď alebo lesk, bez ohľadu na mužov a ženy, sú všetci rozbití. "V dynastii Čching, počas rokov Guangxu a Xuantong, muži a ženy v Šanghaji, leto Je to už moderný vec.


Papuče vyjdú

V päťdesiatych rokoch minulého storočia vyšiel prvý pár plastových papučiek vo Francúzsku, revolučné hnutie v histórii papúč. Čína tiež vyrábala plastové papuče v roku 1960. Dnes je plastová pena hlavným materiálom na výrobu papúč. Pena papuče sú lacné a odolné, takže papuče ešte "prístupné".


Slipper evolúcia

V rámci podpory ochrany prírody a životného prostredia sa v Číne začali rozvíjať papuče vyrobené z prírodných materiálov, ako je koža, drevo, bambus a slama z pšenice. Papuče sú momentálne charakteristické chladom, zdravím, bezpečnosťou a módou. Klimatizované papuče, papuče s vaňou, plážové papuče, papuče, papuče a papuče. Tieto pestrofarebné a farebné papuče, ako napr. Pokojná a elegantná scenéria voľného času, vytvárajú romantickú a vášnivú letnú zábavu.

Pre samotné papuče nie je kryt a žiadny blok. Jednoducho položte nohu. Je to nepochybne oslobodenie nôh. Ako sa zmestí topánky, tlak je druh obmedzenia na nohách, a to bude vynútený, ak nie je opatrný. prichádza „pach zápachu“. V reálnom živote môžu papuče nielen zbaviť ľudskej nohy žiarlivosť, ale tiež sa zdajú byť schopní oslobodiť ducha ľudí od extrémne intenzívnej práce a života.