Ako sa vyrovnať sandále

- Jun 30, 2019-

Rôzne rímske topánky, každá reťaz má korálky dekorácie, plus malý klin päty, je to veľmi ženský, a veľmi jednoduché a pohodlné, veľmi typické boho sandále.

Klasický dizajn cross-wrap, kombinovaný s červenajúcimi sa farebnými prvkami, ľahko podčiarkuje inšpiráciu majiteľa FASHION. Štýl klinu je ženský a nie je unavený.

Super Van je malý klin sandále, dizajn kamienky, zdôrazňuje nezameniteľnú osobnosť, dizajn priemyslu špičky je veľmi dobrá!

Ľahké a sladké námorníctvo štýl, dáva osviežujúci pocit, tkané s lukom design, kladený na to, okamžite transformovať do sladkej roztomilá dáma, ako nemôže nechať ho milovať.

Veľmi štýlová umývateľná džínsová tkanina, veľmi elegantný sandál, plus jemný konopný klin, ktorý je na nej položený, je určite zameraním ulice.

Super-podpätok high-podpätok topánky, super high-podpätky bodce budú predvádzať ženskosť, a horné nohy nielen roztiahnuť telo, ale aj veľké meno a silné plynové pole.

Hrubá konštrukcia pätovej plošiny robí z tejto dvojice topánky s vysokými podpätkami ovládateľnejšie, retro farby a viac stupňov, elegantných a ušľachtilých.