Ako by sa mali nosiť plátené topánky?

- Jun 17, 2019-

Olovo: Často sa stretávame s dôležitým problémom v našom každodennom živote, to znamená, že sme veľmi radi, že si kúpime nový pár topánok, aby sme sa vrátili domov, nečakane, nosili deň späť, zistil som, že päta bola opotrebovaná, milované topánky nemôže nosiť


1.Nosenie hrubých ponožiek


V mnohých prípadoch sa tenisky nosia, pretože tenisky a typy nôh, ktoré boli práve vyrobené, nie sú vhodné. Ak vaše nohy boli fúkané plátno topánky, potom najlepší spôsob, ako odporučiť, je nosiť pár hrubých ponožiek na ochranu páru. Noha môže zmierniť nepohodlie topánok na plátno.


2. Teplá voda namočená na plátne


Ak sa obávate o svoje plátené topánky, môžete si namočiť novo zakúpené plátené topánky teplou vodou pred nosením. Pozor na teplotu vody nie je príliš vysoká. Dôvodom pre namáčanie plátna topánky s teplou vodou je, že teplá voda môže očistiť vrstvu lepidla na plátne. Týmto spôsobom sa plátno topánky bude mäkšie zodpovedajúcim spôsobom, a budú sa smiať na možnosť plátna topánky brúsenie nohy. Ak neviete, čo robiť s plátno topánky, môžete vyskúšať túto metódu.


3. Stlačte fľašu s minerálnou vodou


Ak vyššie uvedené dve metódy nedokážu vyriešiť problém vašich plátených topánok, potom si môžete vyskúšať metódu stláčania fľašou na vodu, pretože plátené topánky sa nosia na okraji časti, pokiaľ použijeme mokrý uterák je prehriaty. Aplikujte časť brúsnej nohy a potom použite fľašu na minerálnu vodu, aby ste stlačili časť plátennej topánky, aby ste brúsili nohu, môžete to urobiť, ale táto metóda je najlepšie vykonať niekoľkokrát, účinok je dobrý.