Denné čistenie metóda pre topánky

- Aug 17, 2018-

1, keď topánky nosia špinavá, môže používať vodu siahnuť v detergentoch jemne drhnúť, potom horúčavy s vodou, stavia vetranie odtieň suché, zabraňuje priamemu slnečnému žiareniu. Nepoužívajte teplom alebo otvoreným ohňom sušenie, inak spôsobujú starnutie, otvorené, vyblednutiu a vážne deformácie. Nadmernému slnečnému, vlasy sušičky teplo a nesprávnej starostlivosti metódy zníži životnosť obuvi, pranie nemôže byť namočené po dlhú dobu, všeobecné čas nesmie presiahnuť 20 minút.

Pravda kožené topánky nemôže byť nasiaknuté vodou. 2, väčšinu surovín športové topánky syntetické polymérne materiály (väčšinou polyesterové nylon sieťovina a netkaných základné kožené, podrážky sú vyrobené z gumy alebo gumový peny a niektoré zvršky sú dermis, aby sa zabránilo kontaktu s organických činidiel a mastnoty riešenie, v rovnakom čase, je viac nepriaznivá nosiť na dlhú dobu v prostredí vysokej teploty.

Všeobecné nosiť alebo umývanie teplota nesmie byť vyššia ako 45 stupňov Celzia. 3, ak dlho uchovávať, ste mali najprv drhnúť topánky čistých, suchých umiestnené v pohode vetrané miesto na uloženie, aby topánky majú dostatok času na vyfúkať, inak plesní. Skutočné topánky najlepšie topánky papier regimentu alebo čistenie pozdvihla vyhnúť sa vážne deformácie. Čistenie hlavy smerom nadol k stene, pri izbovej teplote vetrané miesto vyschnúť, aby sa zabránilo ponorení do vody v dolnej penového materiálu. (Pretože penový materiál nie je jednoduché sušiť, odporúča sa dať mokré topánky ploché.)

) 4, využívania športové topánky krajší vzhľad, opotrebovanie alebo kroviny v procese nepoužívajte silné štetcom, alebo príliš veľa sily použiť klince ani ostré predmety, vytiahnuť tieto tlačené vzory rohu častí.

Po sebe na určitú dobu, niektoré vzory môžu objaviť na povrchu niektorých malých trhlín (najmä často kľukatý častí), ktoré sú bežné javy. 5 s cieľom umožniť dosiahnuť uspokojivý efekt nosenia, považujte svoj spravodlivý nosiť topánky.

Uistite sa, že nosiť pravidelné behanie topánky alebo chôdzu pri namáhavom cvičení ako futbal obuv.

6, každý deň tréning športovcov, je najlepšie pripraviť viac ako dva párov športová obuv, s cieľom nahradiť každý deň. 7. športovci alebo športové nadšencov by mal vždy nosiť tenisky, ktoré si kupujú.

Predlžujú životnosť obuvi, umývať čo najmenej.

8, topánky na nylon mesh tkaninou a umelé opaľovanie pokožky relatívne ľahko udržiavať, môžete umyť vodou, prednostne nepoužívajte práčku umývanie a namočí vo vode. 9. oddelené topánky šnúrky s neutrálnym mydlom/prášok umyť.

Pri umývaní topánky, odstrániť stielka, jemne kroviny s mäkkou kefkou, potom opláchnite. Zložený