Klasifikácia materiálu športových obuvi a zavedenie ich výkonu (2)

- Nov 28, 2018-

3. Mikrovlákna: mäkká štruktúra, jednotná štruktúra, výkonnosť je veľmi prirodzená, ale rovnomernejšia ako prirodzená hrúbka kože, vyváženejšia, je jedným z najlepších materiálov v umelom koži. Najlacnejšou cenou je aj viac ako 60 jüanov na dvor, dobré až 200 juanov a väčšina našich topánok v súčasnosti používa tento materiál.

4. Prírodná koža: Je široko uznávaná ako materiál. Je priedušný, mäkký, odolný voči odlupovaniu, skladaciemu, studenému a odolnému. Nevýhody sú nedostatky, veľa pórov a nepravidelný tvar. Prirodzená pokožka bola vždy milovaná ľuďmi; existuje veľa druhov kože na topánky, ako je hovädzia koža, bravčová koža, koža z jeleňov, pštrosová koža, kôra na olih a koža hada. Tenisky všeobecne používajú hovädzinu. Kravská koža môže byť rozdelená na hornú vrstvu a druhú vrstvu. Horná vrstva je tiež nazývaná kožou perličiek. Druhá vrstva sa nazýva druhá koža alebo laková kože. Cena hornej vrstvy je 35 krát vyššia ako v druhej vrstve. Tenisky, hlavne basketbalové topánky, používajú veľa vrchnej vrstvy hovädzieho dobytka, čo je veľmi cenné.

5. Mesh: Hlavne rozdelený do troch kategórií, hlavný materiál sieťovina, používané v exponovaných oblastiach horného povrchu, svetlo a dobrá priedušnosť, odolnosť proti ohnutiu, ako je sendvičová sieť. Príslušenstvo na krk, ako je zamat, BK handrička a príslušenstvo na podšívku, ako je látka Lixin. Hlavnými charakteristikami sú odolnosť proti opotrebeniu a dobré vetranie.